Tréninková hra na měsíc duben je připravena! Hlavní cenou je podepsaný dres Stani Kašpárka

Hlavní partneři klubu

Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner

banner-455x-215-olympiada.jpg

Hry X. letní olympiády dětí a mládeže pořádá Olomoucký kraj společně s Českým olympijským výborem už podruhé. Poprvé tomu tak bylo v roce 2011. Vedle tradičních sportů, které se obvykle na olympiádě představují, jako je atletika, plavání, basketbal či volejbal, se v Olomouckém kraji bude poprvé šermovat. Olympijská vesnice vznikne ve spolupráci s Univerzitou Palackého v areálu jejích kolejí v centru města a v nedaleké Pevnosti poznání organizátoři připraví Olympijský dům – místo setkávání sportovců, medailových ceremoniálů i programu pro fanoušky.

Náš klub byl pověřen pořádáním jedné ze skupin turnaje dívek, následně i bojů o medaile a konečná umístění.

Hrát se v naší hale bude od pondělí 27.6. do čtvrtku 30.6. 2022

Turnaj kategorie chlapců se bude hrát ve Velké Bystřici a to v hale Na Letné a SH ZŠ Velká Bystřice.

V obou kategoriích bude mít náš klub své reprezentanty. Do výběru Olomouckého kraje dívek se probojovaly Anna Urbanová, Anna Jedenástíková, Nevena Topalovič. Ve výběru chlapců se představí Jakub Zbořil, Jaroslav Soukup a Tomáš Zaoral.